(vacío)
Total US$0.00

Confirmar

SIM-Card unlocker, dx | Lukituksen poistaja

SIM-Card unlocker, dx | Lukituksen poistaja
Selaa e-villen suosituimpia tuoteuutuuksia t Más detalles
Su precio actual: US$11.38
Quantity:

Programa de fidelizaciónAl comprar este producto puede obtener hasta 4 puntos de fidelidad. Su carrito totalizará 4 puntos que se puede(n) transformar en un vale de descuento de US$0.58.


Nota: Pedimos disculpas por el español malo en la descripción del producto, ya que es una traducción automática. Estamos en el proceso de traducir correctamente nuestra tienda al español.

Yleistä:



Lukituksen purku: aseta kortti puhelimen sim-korttipaikkaan ja oma kortti päälle. Erittäin helppo tapa poistaa lukitus mm. kytkykaupan mukana tulleesta puhelimesta.


Miksi ostaisin juuri tämän tuotteen?

Katso mille puhelinmalleille kortti soveltuu TÄSTÄ!
Tekniset tiedot:

Puhelimen lukituksen poistoon tarvittava työkalu.

Toimitus ja maksu:

Tuotteen tilaus toimitetaan, kun lasku on maksettu.

Toimitusaika noin viikon.

Takuu:

Tuotteella on 3 kuukauden takuu.

Toimitusjärjestelyt:

Tuote postitetaan Hongkongin varastolta.

Solamente los usuarios registrados pueden introducir comentarios.

Desde Comentario
2011-10-23 Sara H.

Toimiikohan htc desire z?

2011-09-20 A A.

Toimiikohan iPhonessa?????

2011-09-04 jyri j.

hmm.kytkyn jälkeen kyllä saat lukituksen poisto koodin operaattorilta

2011-05-27 Kurt R.

"on oma menu boksi", mistä tuo löytyy esim. Nokia N73:ssa?

2011-05-22 Jani L.

Pystyykö tuolla avaamaan vakuutuslukituksen ?

2010-12-25 Marko T.

tota itse tilasin tämän ja huomasin että ei toiminut aluksi puhelut mutta sitten huomasin että sim-lukon avaajalla on oma menu boksi ja sieltä saa ohjelmoitua niin että laite toimii myös soittaessa ongelmitta

2010-07-14 M.

tää on hyvä, käy joka malliin, voi ostella halvan kytkyn ja viskata kortin veks :-)

2010-06-22 T.

Käykö tuo kortti nokia 6220 classic puhelimeen???

2010-06-18 pasi j.

Laitteen kulmassa oleva prosessori aiheuttaa ahtautta joissain puhelin malleissa,mutta sim-korttia voi työstää tarvittaessa."Sim-kortin lukitus" on erheellinen termi kun kerran tarkoitus on avata lukittu puhelin.Tämä tiedoksi markkinointi osastolle.Kesän jatkoa!

2009-08-13 Tarja G.

Nyt pääsi puoli vuotta kaapissa maannut kytkypuhelin käyttöön! (Kyseessä Nokia 3120 classic-luuri.) Vähän oli ahdas tunkea tuota vempelettä SIM-kortin kanssa, mutta onnistui kuitenkin. Minun arvioon tulee paljon tähtiä, koska tämän lukituskortin avulla sain puhelimen käyttöön. Muuten olisi jäänyt käyttämättä ja kytkyn päätyttyä luuri on jo "vanha". Laadusta vaikea sanoa, kun vasta toista päivää käytössä. Toivottavasti kestää!

Sólo los usuarios registrados pueden subir imágenes.

No hay imágenes de clientes por ahora.

Buscar

Categorías

Facebook